fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Dirbtinis akmuo ir jo gaminiai

Dirbtinis akmuo vis labiau užkariauja architektūros, interjero ir eksterjero dizaino elementų rinkas. Tai lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai sprendimai.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.

Dirbtinis granito akmuo

Dirbtinis granito akmuo

Dirbtinis kvarco akmuo

Dirbtinis granito akmuo

Dirbtinis granito akmuo

Dirbtinis kvarco akmuo

Dirbtinis kvarco akmuo

Dirbtinis granito akmuo

Dirbtinio akmens priežiūra

Dirbtinio akmens privalumai

Dirbtinis akmuo yra tvirtas, ilgaamžis ir labai atsparus dėvėjimuisi. Pagal gamybos technologiją ir sudėtį, išskiriamos kelios dirbtinio akmens grupės: dirbtiniai kvarcai (sudaro polimerinės dervos ir natūralūs pigmentai, mineralai), keramikos pagrindu pagaminti akmenys, dėl savo ypatingo tvirtumo vadinami dirbtiniu granitu (sudaryti tik iš natūralių mineralų ir pigmentų). Visi dirbtiniai akmenys yra atsparūs aplinkos poveikiui, lengvai prižiūrimi, pasižymi puikiomis estetinėmis savybėmis. Jeigu susidomėjote dirbtinio akmens gaminiais, siulome atkreipti dėmesį į keletą niuansų. Svarbu susiplanuoti biudžetą, tai pirmas dalykas, į kurį atsižvelgia dauguma klientų. Antra, svarbiausia jūsų projekto estetikai – pasirinkti stilių ir spalvą, atitinkančius jūsų reikalavimus. Skaityti daugiau…

Straipsniai