fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Atlas Plan Dirbtinis granito akmuo

Atlas Plan
Atlas Plan

Atlas Plan itališko dirbtinio granito akmens techninis našumas sujungtas su rafinuotu stiliumi, galinčiu kiekvienam paviršiui suteikti išskirtinį pojutį. Patvari, universali ir autentiška: tokie šios medžiagos bruožai. Marmuro, natūralaus akmens ir pačių pažangiausių medžiagų spalvų,venų raštų ir šviesos efektų unikalumas ir gausa sukuria išskirtinę atmosferą ir pasirinkimo variantus papuošti įvairias vidaus ir lauko erdves.

Atlas Plan Paviršiaus dydžiai

Atlas Plan

Atlas Plan dirbtinio akmens plokštės dydis162x324 cm. šis dydis yra skirtas baldų elementams, tokiems kaip virtuvės stalviršiai, sienelės,  ventiliuojami fasadai ir kt.
120×240 cm, 120×278 cm ir 160×320 cm dydžiai tinka naudoti kaip sienų ir grindų plyteles, bet taip pat ir baldų elementams bei vėdinamiems fasadams kurti.

Didelio dydžio akmens plokštės „Atlas Plan“ idealiai tinka paviršiams, reikalaujantiems maksimalios higienos, tvirtumo ir estetinės harmonijos. Platus dydžių ir storių asortimentas leidžia šiuos paviršius naudoti gyvenamosiose patalpose, tokiose kaip virtuvė, svetainė, vonios kambarys, miegamasis, ir komercinėse patalpose, tokiose kaip viešbučiai, restoranai, biurai ir parduotuvės.

Atlas Plan paviršiai

Poliruotas / Polished
Apdaila, išryškinanti chromatinius medžiagos atspalvius, išryškinanti rašto grožį ir suteikianti rafinuotą išvaizdą. Tikslus mechaninis apdirbimas nugludina paviršių iki visiškai vienodo paviršiaus, leidžiančio atspindėti šviesą.

Satinas / Satin
Matinė danga su stulbinančiai „gyva“ išvaizda, padidinančia medžiagos gylį ir natūralumą. Faktūros spalva yra švelni liesti. Tai atskleidžia maksimalų estetinį marmuro efekto spindesį. Šią faktūrą galima apibrėžti kaip kiaušinio lukšto paviršiaus faktūra.

Šilkas / Silk
Šilko apdaila pasižymi ypač matiniu, neatspindinčiu paviršiumi, be jokių veidrodinių atspindžių. Jis ypač minkštas liesti, tačiau vis tiek išlaiko visas technines savybes, dėl kurių jis puikiai tinka virtuvės stalviršiams ir baldų elementams. Daugiausia naudojamas marmuro išvaizdai, jame yra subtilių natūralaus akmens nelygumų.

Degintas / Flamed
Apdaila, išryškinanti chromatinį medžiagos grožį, bei jos savybes. Tai sukuria plokštes, kurios vizualiai ir liečiant primena grubų, natūralų skeltą akmenį ir kurias savo ruožtu galima lengvai valyti.

Gofruota / Hammered
Apdaila, sukurianti šiek tiek gofruotą paviršių. Tai išvaizda, panaši į natūralią medžiagą. Plokštės yra išraižytos, nepoliruotos, netaisyklingo paviršiaus, pasižyminčios duobutėmis, įdubimais ir nelygumais.

Matinis / Matte
Matinė danga pasižymi neslidžia faktūra ir idealiai tinka grindims, kurioms taikomi aukščiausi techniniai standartai.

Mūsų darbai su Atlas Plan

Akmens Spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321