fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Marmuras Natūralus akmuo

Marmuras jūsų namų interjere – tai ne tik nepakartojamą grožio ir prabangos įspūdį paliekantis Jūsų sprendimas, tačiau tai tuo pačiu ir būsto vertę didinantis ilgaamžis dekoravimo elementas.

Paprasčiausias būdas suteikti aplinkai rafinuotumo, laikantis galiojančių šiuolaikinio gyvenimo tendencijų, neabejotinai yra natūralaus akmens pasirinkimas ant grindų, sienų ir baldų detalėms.

Plačiai naudojamas skoningo dizaino interjere, marmuras iš esmės yra pagrindinis ir dažniausias pasirinkimas.

Marmuras Natūralus akmuo

Marmuras

Marmuras – tai metamorfinė uoliena, susiformavusi iš kalkakmenio arba dolomito veikiant aukštai temperatūrai ir slėgiui, kai viena uoliena žemės gelmėse virsta kita. Marmuras išgaunamas Graikijos, Italijos, Ispanijos, Indijos, Brazilijos ir kitų pasaulio šalių akmens kasybos karjeruose. Tai vienas populiariausių natūralių apdailinių akmenų, kurių panaudojimas gan platus – marmuru dekoruojamos sienos, kolonos, židiniai, grindžiamos grindys, laiptai, gaminami stalviršiai, palangės ir kiti interjero elementai. Marmuras dažniausiai naudojamas autorinių skulptūrų ir įvairių interjero elementų gamybai, šiuolaikiško interjero bei puošybos darbuose. Tad Jūsų namų interjere turint marmuro akmenį, tai ne tik nepakartojamą grožio ir prabangos įspūdį paliekantis Jūsų sprendimas, tačiau tai tuo pačiu yra ir būsto vertę didinantis ilgaamžis dekoravimo elementas.

Natūralaus marmuro stalviršiai, židinio apdailos ar fasadinė sienų apdaila

Stalviršiai iš natūralaus marmuro akmens vertinami dėl nepriekaištingos estetikos ir nepaprasto grožio. Tad namų interjere – vonios kambaryje ar salone – dekoruojant baldų stalviršius, židinio apdailas ar fasadines sienas natūraliu marmuro akmenimi, tai bus ir praktiškas, ir prabangos įspūdį paliekantis Jūsų sprendimas.

Natūralaus marmuro akmens dirbinių (stalviršių, palangių, židinio apdailų) priežiūra

Stalviršis – Jūsų būsto vizitinė kortelė. Siekiant išsaugoti marmuro akmens stalviršio aukštas technines savybes ir estetines charakteristikas, reikia jį reguliariai prižiūrėti, laikantis tam tikrų taisyklių ir rekomendacijų.

Prižiūrint natūralaus akmens stalviršį, kriauklę, židinį ar palanges netinka juos valyti įprastais valikliai, nes jie gali pažeisti akmens paviršių. Specialios akmens valymo pastos arba purškiamos valymo priemonės efektingai valo akmenį bei suteikia jam blizgesį.

Kiekvieną stalviršį rekomenduojama impregnuoti specialia natūraliam akmeniui skirta priemone, kuri suteikia akmeniui labai gerą apsaugą nuo vandens, riebalų ir drėgmės poveikio. Priemonė giliai įsigeria į akmenį, nepakeičia originalios akmens spalvos, pagyvina akmens raštą, tačiau nepalieka plėvelės ant paviršiaus ir leidžia akmeniui kvėpuoti. Impregnuotą stalviršį užtenka nuvalyti drėgna kempine ir nušluostyti sausu skudurėliu.

Dirbiniai iš marmuro natūralaus akmens yra ilgaamžiai, tačiau tam, kad jie Jus džiugintų – būtina nesudėtinga priežiūra. Kasdieniniam valymui dažniausiai naudojamos specialios priemonės, leidžiančios ilgiau išlaikyti natūralią akmens spalvą ir spindesį bei, kas ypač svarbu natūraliems akmenims – nepažeisti akmens paviršių su įprasta chemija.

Dėmesio! Impregnantai neapsaugo natūralų akmenį nuo rūgščių, todėl reikia labai atsargiai elgtis ir nepalikti ant stalviršio vyno, citrinos, pomidoro, svogūno – likučius. Tačiau jeigu nepasisiekė ir atsitiko „avarija“, yra specialios akmens valymo pastos, kurios ištraukia rūgščių dėmes iš akmens – tik reikia nedelsti ir pasirūpinti iš dėmės išvalymu iš karto.

Mūsų darbai su marmuru

Akmens spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321