fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Memorialinės lentos Gaminiai iš akmens

Bonos Sforcos bareljefas

Bonos Sforcos bareljefas

Memorialinės lentos : „Veritas Ana“ įmonės viena iš veiklos sričių – tai išskirtinių atminimo pagerbimo memorialinių lentų iš natūralaus akmens gamyba.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje.

Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo.

Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis.

Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.

Nobelio premijos laureto H.Senkeviciaus memorialinės atminimo lentos atidengimas

Memorialinės lentos

Bistrampolio dvare iškilmingai atidengta rašytojo H.Senkevičiaus atminimo lenta, paminint jo 100-ąsias mirties metines. Prisiminta bendra Lietuvos ir Lenkijos istorija, pasodintas ąžuolynas. Įmonė „Veritas Ana“ taip pat prisidėjo prie garsaus rašytojo atminties pagerbimo ir pagamino memorialinę atminimo lentą, skirtą H. Senkevičiaus paliktiems darbų pėdsakams šiame krašte įamžinti. Turimais duomenimis H. Senkevičius Bistrampolio dvare gyveno 1880 metais ir rinko medžiagą savo romanui „Tvanas“.

 

Italijos princesės Bonos Sforcos bareljefas

Valdovų rūmų renesansinis sodelis pasipuošė Lietuvos didžiosios kunigaikštienės ir Lenkijos karalienės, Italijos princesės Bonos Sforcos bareljefu. Iš bronzos ir marmuro, auksuotą ir emaliu puoštą bareljefą (skulptorius Jonas Gencevičius) Valdovų rūmų muziejui padovanojo Vilniaus krašto bajorų sąjunga.
Džiaugiamės, kad mums buvo patikėta pagaminti marmuro akmens pagrindą šiam nuostabiam meno kūriniui.

Mūsų pagamintos memorialinės lentos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321