fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Technistone Dirbtinis kvarco akmuo

technistone logo

Technistone dirbtinis kvarco akmuo siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių. Tai puikus sprendimas Technistone® dirbtinio kvarco akmens paviršių panaudoti ne tik namų vonios ar virtuvės stalviršiui, bet ir komercinės patalpų įrengime – grindų ir sienų dangoms dekoruoti.

Technistone Paviršiaus dydžiai

technistone dydžiai

Technistone® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydžiai yra keli: „Jumbo 155″ formato – 318,5×155 cm, „Jumbo 160″ formato – 320×160 cm, „Jumbo 165“ formato – 330×165 cm.  Plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm. Technistone® dirbtinis kvarco paviršius yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

Paviršiaus apdirbimas

  • Poliruotas – populiariausias paviršiaus apdorojimas, pasižymintis dideliu blizgesiu ir minimalia priežiūra.
  • Matinis – modernus „šiltas“ paviršius su minimaliu blizgesiu.
  • Terra – paviršiaus apdorojimas su 3D švelniu reljefu ir iš pažiūros plastiška struktūra.

Technistone paviršiaus atsparumas

Technistone® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus naudojant muilą ir vandenį. Technistone® paviršiai neturi porėtumo, todėl juos saugu naudoti laboratorijose, sveikatos priežiūros ir maisto ruošimo aplinkoje. Jūsų Technistone® dirbtinio akmens paviršius gali būti nepataisomai sugadintas, jei valymui naudosite stiprius chemikalus ir tirpiklius, kurie gali pažeisti jo fizines savybes. Niekada nevalykite paviršių produktais, kurių sudėtyje yra trichloretanas arba metileno chloridas, pavyzdžiui, jų yra dažų valikliuose ar nuėmikliuose. Venkite labai agresyvių ar abrazyvinių valymo priemonių, tokių kaip orkaitės ar grilio valiklių, turinčių aukštą šarminį / pH lygį (pH 8,5 arba didesnis) naudojimą. Produktai, kuriuose sudėtyje yra aliejų arba dažančių miltelių, reiktų kruopščiai nuplauti ir stalviršį palikti švarų. Jeigu Jūsų stalviršio paviršius atsitiktinai susiduria su bet kuriuo iš šių žalingų produktų, nedelsiant gerai praplaukite švariu vandeniu, kuris neutralizuos žalingą poveikį.

Atsparumas šilumos pokyčiams

Technistone® paviršiai yra daugiau atsparūs aukštai (iki 50°C; ne degimo) temperatūrai nei kiti natūralūs akmenys – marmuras, kalkakmenis ar granitas, tačiau kaip ir visoms akmens medžiagoms, kad išvengti paviršiaus įtrūkimų, reikėtų vengti staigių ir greitų temperatūros pokyčių – nedėti įkaitusio puodo ar įkaitusios keptuvės ant Technistone® paviršiaus.

Paviršiaus kraštinių dizainas

Yra nepaprastai daug siūlomų Technistone® apdirbamų kraštinių dizaino variantų Jūsų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka absoliučiai visoms spalvų su Jūsų pasirinktomis tekstūromis, kolekcijoms.

Tiesiai nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas: tai paprasčiausiu būdu nupjaunama nuo kampo tiesi atkarpa, tinkanti bet kokio storio paviršiaus plokštei su tiesia apdaila. 

2+2 nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas: šiuo būdu apdirbamas nupjautos kraštinės briauna suteikia stalviršiui tęstinumą, padaro jį tvirtesnį ir atsparesnį nuo smūgio bei subraižymams. 

Pilnai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas: visiškai suapvalinta kraštinės apdaila, sukuria visiško tęstinumo virtuvėje pojūtį, išlaikant tą patį stalviršių storį. 

Elegantiškai išfrezuotos kraštinės apdirbimo dizainas: tai specialiu būdu iš tradicinės kraštinės suformuota elegantiška išpjova, suteikianti stalviršiui labai elegantišką formą. 

Skersiniu būdu nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas: tai puikus stalviršio kraštinės apdirbimo sprendimas, suteikiantis vientisumo ir tvirtumo Jūsų virtuvės ar vonios stalviršiui. 

Dalinai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas: tai puikus dalinai ir švelniai užapvalintos kraštinės vonios ar virtuvės stalviršio apdirbimo sprendimas, suteikiantis Jūsų stalviršiui lengvumo ir malonaus lietimo pojūčio efektą.

Mūsų darbai su Technistone

Akmens Spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321