fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Caesarstone Dirbtinis kvarco akmuo

Caesarstone

Caesarstone izraelietiškas dirbtinis kvarco akmuo – tai unikalūs įvairių paviršiaus tekstūrų apdailos sprendimai, padėsiantys maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie projekto erdvių.  Dirbtinio akmens stalviršiai, sienelės ir kiti interjero spendimai turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti.

„Caesarstone“ Paviršiaus dydžiai

Caesarstone

„Caesarstone“dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydžiai yra keli: „Standartinio“ formato – 144×305 cm, arba „Jumbo” formato – 334×164 cm.  „Caesarstone Classico“ asortimentą sudaro 80 skirtingų spalvų, 3 skirtingo storio (12 mm, 20 mm ir 30 mm) ir 3 skirtingi apdorojimo būdai (poliruoti, šlifuoti ir tekstūruoti). „Caesarstone Supernatural“ kolekcija yra aukštos kokybės natūralaus grožio, jėgos ir lankstumo derinys. Išskirtinumą suteikia „Concetto“, kas yra „Ceaesartone perlas“. Ši graži rankų darbo kolekcija apima premium klasės kolekciją, aukščiausios kokybės pusbrangius akmenis iš viso pasaulio. „Motivo“ kolekcija suteikia gaivumo, pasižymi išskirtine tekstūra. „CaesarHansa AS“, remdamasi tendencijomis, kruopščiai atrinko kvarco akmens sprendimus savo asortimentui.

Paviršiaus tekstūra

„Caesarstone“ paviršiai yra medžiagų junginys, kurio sudėtį sudaro 94% natūralaus kvarco, kas suteikia nepaprastą eleganciją, atsparumą išoriniam poveikiui ir ilgaamžiškumą. Šie kvarco akmens paviršiai gimsta unikalaus „Caesarstone“ kompanijos patentuoto proceso dėka, apjungiant prigimtinį kvarco tvirtumą su polimerų pigmentiniais komponentais, tad to pasekoje gaunamas puikus rezultatas – įvairiaspalvis patvarių ir gražių kvarco paviršių apdailai asortimentas. Tai puikus sprendimas šį paviršių panaudoti vonios ar virtuvės stalviršiui, grindų ir sienų dangoms, panaudojant minimalų sujungimų skaičių.

„Caesarstone“ siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių. Jūsų pasirinkto stiliaus vizualizacijos realiam įgyvendinimui, „Caesarstone“ pasiūloje rasite įvairių tipų skirtingų tekstūrų paviršius, kurie yra įgyvendinti skirtingose spalvų gamų kolekcijų serijose. Yra 2 skirtingos „Caesarstone“ paviršiaus apdirbimo tekstūros – tai „Honed Polished“ (dalinai poliruoto, pusiau blizgaus apdirbimo paviršius) arba „Honed Polished Viento“ (raižytas įvairiais ornamentais dalinai poliruoto, pusiau blizgaus krokodilo odą, gėlių ornamentus ar kitokio raižymo rašto struktūrą primenantis apdirbimo paviršius), kurios suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

Caesarstone atsparumas dėmėms

„Caesarstone“ sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus naudojant muilą ir vandenį. „Caesarstone“ paviršiai neporėti, todėl juos saugu naudoti laboratorijose, sveikatos priežiūros ir maisto ruošimo aplinkoje.

Atsparumas šilumos pokyčiams

„Caesarstone“ paviršiai yra daugiau atsparūs aukštai (iki 150°C; ne degimo) temperatūrai nei kiti natūralūs akmenys – marmuras, kalkakmenis ar granitas, tad yra itin praktiškas sprendimas panaudoti šį paviršių virtuvės stalviršiams, židinių ar krosnelių apdailai bei vonios kambaryje – šildomoms grindims ar baldų stalviršiams.

Mūsų darbai su „Caesarstone“

Akmens Spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321