fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Travertinas Natūralus akmuo

travertino virtuvė

Travertinas – tai vienas iš aukščiausios kokybės populiariausių natūralių akmenų, naudojamų šiuolaikinėje architektūroje, pasižymintis natūraliai gamtos suformuotais raštais ir plačia spalvų gama. Travertino savybės leidžia jį plačiai naudoti puošybai interjere kaip dekoravimo elementus, jį lengva pritaikyti prie įvairiausių stilių interjeruose – modernaus, klasikinio, provanso bei kt.

 

Travertinas Natūralaus akmens sprendimas

Travertinas interjere

Travertinas – tai nuosėdinės kilmės uoliena, pasižyminti natūraliai gamtos suformuotais raštais bei plačia spalvų gama. Tai vienas iš aukščiausios kokybės ir ekonomiškiausių akmenų, kurio savybės leidžia jį plačiai naudoti puošybai interjere kaip dekoravimo elementus.

Šis akmuo iš kitų išsiskiria jo paviršiuje esančiomis natūraliomis ertmėmis (duobelėmis), kurios suteikia travertino gaminiams natūralią ar sendintą išvaizdą. Travertino apdirbti paviršiai turi daugybę paviršiaus tekstūrų.

Travertino dekoracinių plytelių gamybos metu nelygus jo paviršius užpildomas specialiu glaistu arba paliekamas nepildytas, taip pat šio akmens gaminių paviršius taip pat gali būti dalinai ar pilnai poliruojamas išgaunant blizgesį, “šukuotas” – specialiu būdu užapvalinant natūralių ertmių kraštus bei išryškinant natūralias ertmes.

Plytelių kraštai gali būti pjauti lygiai ir nupoliruoti, pjauti lygiai -nepoliruoti, specialiai nuskaldyti, nufrezuoti, užapvalinti.

Kadangi travertinas yra natūralios kilmės uoliena, iš jo gaminamos plytelės išsiskiria patvarumu, tvirtumu bei ilgaamžiškumu. Su laiku atsiskleidžia travertino grožis, o pačios plytelės nesensta. Travertino plytelės bei dekoro elementai itin dažnai pritaikomi sienų bei grindų dangai gyvenamųjų bei komercinės paskirties pastatų interjeruose. Taip pat jis kuo puikiausiai tinkama kiemams bei takams grįsti, nes yra mažiau slidus, todėl neretai naudojamas visuomeninės paskirties objektuose ar patalpose bei baseinų aplinkoje. 

Travertinas yra minkštesnis nei granitas

Jis turi būti specialiai apdirbamas, kad būtų apsaugotas jo natūralus grožis ir kliento investicijos. Travertino akmens impregnavimas yra tikrai nesudėtingas ir turėtų būti atliekamas įrengimo metu ir periodiškai po to – paprastai kas trejus ar penkerius metus. Šiandien galima rinktis iš daugybės impregnavimo priemonių. Dažniausiai naudojami yra dirbtinai komponuoti arba natūralūs impregnantai. Dirbtinai komponuoti impregnantai patamsina akmenį ir suteikia jam „drėgną“ išvaizdą, o natūralūs – suteikia tokią pačią apsaugą nekeičiant akmens išvaizdos.

Mūsų darbai su travertinu

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321