fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Stalviršiai Natūralus ir dirbtinis akmuo

Akmens stalviršiai iš natūralaus ar dirbtinio akmens vertinami dėl nepriekaištingos estetikos ir ilgaamžiškumo – tai itin patogi maisto ruošimo priemonė, atspari įbrėžimams ir fiziniams pažeidimams.

Higienistų teigimu, akmuo virtuvėje – praktiškiausias ir higieniškiausias pasirinkimas. Natūralaus akmens stalviršiai vertinami dėl nepriekaištingos estetikos ir ilgaamžiškumo – tai itin patogi maisto ruošimo priemonė, atspari įbrėžimams ir fiziniams pažeidimams. Išskirtinio dėmesio sulaukia ir akmens grindys, žavinčios savo dizainu ir aukštais atsparumo rodikliais – nukritęs peilis ar kitas aštrus daiktas jų neįskels, o užtiškę karšti riebalai nepaliks žymių. Be to, tiek akmeninius stalviršius, tiek akmenines grindis ar sienų plyteles lengva prižiūrėti ir valyti.

Akmens Stalviršiai Stalviršis virtuvėje – prabanga, būtinybė ar komfortas?

Akmens Stalviršiai

Kiekvienas žmogus, mėgstantis pasisukioti virtuvėje, patvirtins, kad svarbiausia yra jos „darbinė“ dalis – stalviršis.

Dauguma žmonių, turinčių natūralų granito ar dirbtinio akmens stalviršį, dauguma virtuvės „šefų“, užtikrins, kad akmeniniai stalviršiai vienareikšmiškai pranašesni už laminuoto medžio ar medinius, kadangi pagrindiniai akmens privalumai – tai higiena, atsparumas trinčiai ir karščiui, nesudėtinga priežiūra ir grožis.

Higiena virtuvėje svarbiausia, tad dėl itin mažo akmens įgeriamumo, pavyzdžiui, pjaustant žalią mėsą jos riebaliniai skysčiai neįsigeria į akmeninį paviršių, todėl jame nesikaupia bakterijos. Tas itin svarbu tėveliams, auginantiems mažus vaikus.

Taip pat ant akmeninio stalviršio galima pjaustyti, minkyti tešlą – ji nelimpa prie stalviršio, dėti karštus indus – nebijo staigaus temperatūros pokyčio. Be to, natūralus granito ar dirbtinio akmens stalviršis puikiai valosi, yra ilgaamžis ir visada atrodo kaip naujas.

Tad virtuvėje turint akmenį, tai bus ir praktiškas, ir prabangos įspūdį paliekantis Jūsų interjero sprendimas.

Akmens stalviršiai ar dekoro detalės vonios kambariui

Vonios kambaryje akmuo naudojamas sienoms, grindims, vonios sienelėms, montuojamos natūralaus akmens kriauklės ir kt. Vonioje akmuo suteikia prabangos įspūdį ir yra labai funkcionalus – akmeninius stalviršių paviršius lengva valyti, jie nepakinta nuo drėgmės poveikio, aplink kriauklę, vonią ir kitose sujungimo vietose nesikaupia pelėsis, muilo likučiai ir kiti nešvarumai.

Kaip tinkamai prižiūrėti akmens stalviršius?

Akmeniniai stalviršių paviršiai nebijo vandens, yra atsparūs karščiui, įbrėžimams, neteplūs ir lengvai prižiūrimi, tačiau jiems taip pat reikalinga ir priežiūra. Šioje trumpoje apžvalgoje pasidalinsime keliais naudingais patarimais, padėsiančiais išsaugoti natūralų akmens paviršiaus grožį jį tinkamai prižiūrint.

Kasdieninė priežiūra – akmeninius stalviršių paviršius paprasčiausiai valykite vandenyje sušlapinta drėgna šluoste, netrinkite jokiomis šveitimo priemonėmis, nenaudokite valymui jokių šveitimo miltelių ar koncentruotų cheminių valymo priemonių. Organinės, mineralinės ar augalinės kilmės dėmes iš akmeninių stalviršių paviršių šalinkite tik specialiai akmeniniams paviršiams valyti skirtomis valymo priemonėmis.

Rekomenduojame akmeninius stalviršių paviršius laikas nuo laiko impregnuoti akmeniui skirtu impregnantu – tai ženkliai palengvina akmens stalviršio priežiūrą, apsaugo nuo nešvarumų įsigėrimo. Nors akmeniai paviršiai yra labai atsparūs trinčiai, tačiau vis dėlto stenkitės jų netrankyti kietais ir aštriais daiktais. Rekomenduojame ilgesniam laikui nepalikti ant stalo išsiliejusio aliejaus, vyno, kavos ar kitų „dažančių“ skysčių, o taip pat citrinų, svogūnų, įvairių rūgščių vaisių ar daržovių likučių. Venkite akmeninio paviršiaus kontakto su chemikalais, dažų, nagų lako, riebalų ar kitais stipriais valikliais, rūgštimis ir kt. cheminėmis priemonėmis.

Šie paprasti patarimai suteiks Jūsų akmens paviršiui ir ilgaamžiškumo, ir ilgam išsaugos akmens grožį Jūsų interjere.

Stalviršiaus kraštinių dizainas

Platus pasirinkimas siūlomų apdirbamų stalviršio kraštinių dizaino variantų Jūsų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka absoliučiai visų akmens spalvų ir pasirinktų paviršiaus tekstūrų kolekcijoms.

Tiesiai nupjautos stalviršio kraštinės apdirbimo dizainas: tai paprasčiausiu būdu nupjaunama nuo kampo tiesi atkarpa, tinkanti bet kokio storio paviršiaus plokštei su tiesia apdaila.

2+2 nupjautos stalviršio kraštinės apdirbimo dizainas: šiuo būdu apdirbamas nupjautos kraštinės briauna suteikia stalviršiui tęstinumą, padaro jį tvirtesnį ir atsparesnį nuo smūgio bei subraižymams.

Pilnai užapvalintos stalviršio kraštinės apdirbimo dizainas: visiškai suapvalinta kraštinės apdaila, sukuria visiško tęstinumo virtuvėje pojūtį, išlaikant tą patį stalviršių storį.

Elegantiškai išfrezuotos stalviršio kraštinės apdirbimo dizainas: tai specialiu būdu iš tradicinės kraštinės suformuota elegantiška išpjova, suteikianti stalviršiui labai elegantišką formą.

Skersiniu būdu nupjautos stalviršio kraštinės apdirbimo dizainas: tai puikus stalviršio kraštinės apdirbimo sprendimas, suteikiantis vientisumo ir tvirtumo Jūsų virtuvės ar vonios stalviršiui.

Dalinai užapvalintos stalviršio kraštinės apdirbimo dizainas: tai puikus dalinai ir švelniai užapvalintos kraštinės vonios ar virtuvės stalviršio apdirbimo sprendimas, suteikiantis Jūsų stalviršiui lengvumo ir malonaus lietimo pojūčio efektą.

Mūsų pagaminti stalviršiai

Natūralaus ar dirbtinio akmens stalviršis - kurį pasirinkti?

Virtuvės ar vonios kambario stalviršio pasirinkimas yra nepaprastai svarbus, atsakingas ir įdomus procesas. Jūsų pasirinktas stalviršis sukurs ne tik patogią naudojimui ir skoningai įrengtą aplinką, bet ir atskleis jūsų namų subtilumą ir grožį.

Tinkamai pasirinktas natūralaus ar dirbtinio akmens stalviršis tarnaus ilgus metus ir džiugins jus savo patvarumu ir elegancija. Ne tik turėsite skoningą ir stilingą kambario zoną, bet ir tinkamai pasirinkus, galėsite ilgai džiaugtis lengva stalviršio priežiūra, higiena bei švara. Nežinote kuris natūralus akmuo tinka jūsų virtuvės ar vonios kambario stalviršiui? Mes esame tam, kad padėtume. Skaityti daugiau…

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321