fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Neolith Dirbtinis granito akmuo

Neolith

Neolith dirbtinis granito akmuo, dėka savo išskirtinio tvirtumo, yra vienas labiausiai atsparių paviršių įbrėžimams mūsų rinkoje, tad šis paviršius, kad ir kasdien intensyviai eksploatuojamas, visai nepraras savo grožio bei išliks ilgaamžis. Dirbtinio akmens stalviršiai, sienelės, virtuvės salos paviršiai ir kiti interjero ir eksterjero spendimai pasižymi atsparumu dėmėms, įbrėžimams, hidrolizei, šilumos pokyčiams ir ugniai.

Neolith Paviršiaus dydžiai

Neolith

Neolith dirbtinio granito akmens paviršius yra labai gausaus pasirinkimo, patogaus dydžio – nuo 360×120 cm , 320×150 cm ir 320×160 cm bei išskirtinio lengvumo – 3 mm storio paviršiaus svoris tesiekia 7 kg/m², o 12 mm – 30 kg/m². Šis paviršius taip pat Jus nustebins ne tik savo tvirtumu, tačiau ir storiu – 0.3 / 0.6 / 1.2 / 2.0 cm). Tai suteiks nepaprastas galimybes perteikti naujausių tendencijų dizainą į virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonas, o grindų dangos formatų 150×150 cm, 150×75 cm ir 75×75 cm suprojektuotą sprendimą galima pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. Neolith® paviršiai yra labai nuosekliai gaminami ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

Paviršiaus spalvos ilgaamžiškumas

Neolith dirbtinio granito akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl šis paviršius puikiai tinkamas naudoti vidaus ir lauko sąlygomis. Naudojamas gamybos procesas gaminant Neolith medžiaga leidžia kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklumą visuose komponentų sluoksniuose – taip yra sukuriamas ilgalaikis produktas, kuris nenusitrins ir nenubluks per ilgą jo naudojimo laiką. Šiandien sumontuotas Neolith dirbtinio granito paviršius išlaikys tą pačią savo išvaizdą per visą produkto gyvavimo ciklą.

Didelis atsparumas subraižymams, dėmėms ir hidrolizei

Šis dirbtinis granito akmuo, dėka savo išskirtinio tvirtumo yra vienas labiausiai atsparių paviršių įbrėžimams, dėmėms ir hidrolizei mūsų rinkoje, tad šis paviršius kad ir kasdien intensyviai eksploatuojamas visai nepraras savo grožio bei išliks ilgaamžis. Neolith dirbtinio granito paviršius savo savybėmis daugiau nei 5 kartus stipresnis nei natūralus granitas, tad Neolith paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios medžiagos stiprumo savybės leidžia projektuoti virtuvės stalviršių, barų nelaikomas iškyšas. Neolith aukšto stiprumo savybės gniuždymui jį idealiai įgalina naudoti tiesiant praėjimo takus, grindžiant šia medžiaga grindis vaikščiojimui arba važiuojamai daliai.

Atsparumas šilumos pokyčiams ir ugniai

Žemas terminio plėtimosi koeficientas leidžia išvengti staigaus temperatūrų svyravimo tiek iš didelio karščio į šaltį, tiek atvirkštiniu variantu. Tai natūralus atsparumas šalčiui ir staigiam atšildymui, todėl šio dirbtinio akmens paviršiai puikiai tinka naudoti net šalčiausiais aplinkoje. Dirbtinis granito akmuo atsparus aukštai (iki 300°C; ne degimo) temperatūrai – jo paviršius yra nedegus, nesilydo, neskilinėja, nebijo didelių temperatūrų skirtumo nei kitaip pasižeidžia, todėl galima drąsiai dėti nuo dujinės viryklės ar kaitlentės karštą puodą ant stalviršio ir nesijaudinti dėl jo pažeidžiamumo.

Mūsų darbai su Neolith

Akmens Spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321