fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Dekton Dirbtinis granito akmuo

Dekton
Dekton

Dekton dirbtinis granito akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksploatavimo galimybėmis. Dirbtinio akmens stalviršiai, sienelės, virtuvės salos paviršiai ir kiti interjero ir eksterjero spendimai pasižymi atsparumu dėmėms, įbrėžimams, hidrolizei, šilumos pokyčiams ir ugniai.

Dekton® Paviršiaus dydžiai

Dekton

Dekton®  dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo (dydis iki 320x 144 cm; storis iki 0.8 / 1.2 / 2.0 / 3.0 cm). Taip pat yra „Dekton Slim“ – itin lengvas 4 mm storio formatas, kurį galima naudoti baldų fasadų, durų apdailai.

Naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų – grindų dangos suprojektuotą sprendimą galima pateikti su geriausiomis eksploatavimo galimybėmis. Dekton®  yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

Antibakterinės savybės

Nors kiti paviršiai yra atsparūs dėmėms, tačiau Dekton®  antibakterinės struktūros paviršius yra puikus to įrodymas. Net labiausiai užsisenėjusias dėmes, pavyzdžiui, vyno, kavos, daržovių ir kalkių, galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus. Kadangi Dekton®  sudėties struktūra turi labai mažą poringumą ir jame nėra jokių dervų, todėl jis yra atsparus cheminėms medžiagoms ir jų junginiams – skystos ar kitokios buitinės cheminės medžiagos, kaip balikliai, kanalizacijos valikliai ar orkaitė riebalų šalinimo medžiagos nepakenks Jūsų Dekton®  dirbtinio akmens paviršiui. Dekton®  yra itin atsparus ir hidrolizei.

Atsparumas šalčiui ir staigiam temperatūros pokyčiui

Dekton®  dirbtinis akmuo atsparus aukštai (iki 300°C; ne degimo) temperatūrai – jo paviršius nesilydo, neskilinėja nei kitaip pasižeidžia, todėl galima drąsiai dėti nuo dujinės viryklės ar kaitlentės karštą puodą ant stalviršio ir nebijoti dėl jo pažeidžiamumo. Dekton®  žemas terminio plėtimosi koeficientas leidžia išvengti staigaus temperatūrų svyravimo tiek iš didelio karščio į šaltį, tiek atvirkštiniu variantu. Tai natūralus atsparumas šalčiui ir staigiam atšildymui, todėl Dekton®  paviršiai puikiai tinka naudoti net šalčiausiais aplinkoje. Dekton®  gamyboje naudojamos medžiagos elementų sudėtis yra sudaryta iš nedegių medžiagų, todėl išlaiko aukštą temperatūrą (be deginimo), paviršius atsparus subraižymui arba suskilinėjimui.

Dekton®  dirbtinio akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl Dekton®  puikiai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis. Naudojamas gamybos procesas gaminant šią medžiagą leidžia kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklumą visuose medžiagos komponentų sluoksniuose – taip yra sukuriamas ilgalaikis produktas, kuris nenusitrins ir nenubluks per ilgą jo naudojimo laiką.

Atsparumas trinčiai ir mechaniniam poveikiui

Dekton®  matinis akmens variantas yra labiausiai atsparus įbrėžimams paviršius mūsų rinkoje – maisto pjaustymas peiliu ant šio paviršiaus taps kasdienybe – jūs užmiršite pjaustymo lenteles, ir tai visai nepakenks jūsų stalviršio grožiui bei ilgaamžiškumui. Kadangi Dekton®  paviršius yra labiau atsparus trinčiai nei natūralaus granitas, todėl tai idealus paviršius komercinėms reikmėms ir intensyvaus judėjimo srityse, pavyzdžiui, grindų dangos ar restorano virtuvės stalviršiams. Nors kitų gamintojų paviršių nusidėvėjimas matomas laikui bėgant gan greitai, Dekton®  paviršiaus atsparumas trinčiai, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju akmens paviršiumi.

Dekton®  savo savybėmis daugiau nei 5 kartus stipresnis nei natūralus granitas, tad šie paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios medžiagos stiprumo savybės leidžia projektuoti virtuvės stalviršių, barų nelaikomas iškyšas iki 30 cm dydžio. Dekton®  aukšto stiprumo savybės gniuždymui, jį idealiai įgalina naudoti tiesiant praėjimo takus, grindžiant šia medžiaga grindis vaikščiojimui arba važiuojamai daliai.

Mūsų darbai su Dekton®

Akmens Spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321