fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Laiptai Gaminiai iš akmens

Laiptai

Laiptai, laiptų apdaila natūraliu akmeniu – tai ne tik nepamainomai praktiškas, bet ir grožio bei prabangos jūsų namams derinys.

Jei dar neturite laiptų, bet norite juos turėti padengtus akmeniu – siūlome kartu laiptų betonavimo ir dengimo akmeniu paslaugas. Viskas iš vienų rankų!

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje.

Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis.

Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.

Ieškanties plataus aukščiausios kokybės natūralaus ar dirbtnio akmens, kviečiame aplankyti bene didžiausią Lietuvoje pilno formato akmens plokščių galeriją Pramonės g. 97, Vilnius. 

Akmuo laiptų dekoravimui ir pakopoms

laiptai granitas baltic brown

Tiek įprastiniame, tiek prabangiame ar nestandartiniame interjere labai dera natūralaus granito ar marmuro laiptai, kurie yra ilgaamžiai, atsparūs aplinkos poveikiui bei temperatūros pokyčiams.

Ant laiptų pakopų galima išsmėliuoti raštus ar juosteles, taip sumažinant jų slidumą. Prie akmeninių laiptų pakopų iš to paties akmens klojamos ir aikštelės.

Travertino plytelės puikiausiai tinka kiemams bei takams grįsti, nes yra mažiau slidžios, todėl neretai naudojamas visuomeninės paskirties objektuose ar patalpose bei baseinų aplinkoje.

Puikus sprendimas laiptų apdailai yra natūralus granito akmuo. Sendinimo būdu granito plokštės yra pašiaušiamos, impregnuojamos. Dėl to tokie laiptai yra neslidūs, ilgaamžiai ir tikrai žavingai kontrastuoja su eksterjeru.

Akmeniniai laiptai yra ilgaamžiai, atsparūs trinčiai, aplinkos poveikiui bei temperatūros pokyčiui, be to, jie puikiai dera ne tik moderniame ar prabangiame, tačiau ir nestandartinių sprendimų interjere.

Dionizas Diržauskas
Pardavimų projektų vadovas
tel.: + (370) 661 61321
el. paštas: dionizas@veritas.lt

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321