fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Laiptai Gaminiai iš akmens

Laiptai

Laiptai iš akmens, akmeniniai laiptai,  laiptų apdaila natūraliu akmeniu – tai ne tik nepamainomai praktiškas, bet ir grožio bei prabangos jūsų namams derinys.

Akmens Laiptų montavimas

Laiptų pakopos montuojamos ant išlieto betono ar metalo laiptų karkaso.

Jei dar neturite laiptų, bet norite juos turėti padengtus akmeniu – siūlome kartu laiptų betonavimo ir dengimo akmeniu paslaugas. Viskas iš vienų rankų! Gamyba ir montavimo darbai visoje Lietuvoje.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje.

Ieškantiems plataus aukščiausios kokybės natūralaus ar dirbtinio akmens savo laiptų projektui, kviečiame aplankyti bene didžiausią Lietuvoje pilno formato akmens plokščių galeriją Pramonės g. 97, Vilnius. 

Kodėl jums reikalingi akmens laiptai?

Kiekvienus laiptus gaminame pagal individualų projektą. Kitaip nei medis, metalas, akmens laiptų pakopos ir dangos yra ilgaamžiškos, nereikalauja nuolatinės priežiūros, yra nedegios, nepūva ir negirgžda. Tinkamai paruoštas pakopos paviršius bus neslidus ir lengvai valomas.

Akmens laiptų gamyba, montavimas:

Dionizas Diržauskas
Pardavimų projektų vadovas
tel.: + (370) 661 61321
el. paštas: dionizas@veritas.lt
Pramonės g. 97, Vilnius

Akmuo laiptų dekoravimui ir pakopoms

laiptai granitas baltic brown

Tiek įprastiniame, tiek prabangiame ar nestandartiniame interjere labai dera natūralaus granito ar marmuro laiptai, kurie yra ilgaamžiai, atsparūs aplinkos poveikiui bei temperatūros pokyčiams.

Ant laiptų pakopų galima išsmėliuoti raštus ar juosteles, taip sumažinant jų slidumą. Prie akmeninių laiptų pakopų iš to paties akmens klojamos ir aikštelės.

Travertino akmuo puikiausiai tinka interjero laiptų spendimams, nes yra mažiau slidžios, todėl neretai naudojamas visuomeninės paskirties objektuose ar patalpose bei baseinų aplinkoje.

Puikus sprendimas laiptų apdailai yra natūralus granito akmuo. Sendinimo būdu granito plokštės yra pašiaušiamos, impregnuojamos. Dėl to tokie laiptai yra neslidūs, ilgaamžiai ir tikrai žavingai kontrastuoja su eksterjeru.

Akmeniniai laiptai yra ilgaamžiai, atsparūs trinčiai, aplinkos poveikiui bei temperatūros pokyčiui, be to, jie puikiai dera ne tik moderniame ar prabangiame, tačiau ir nestandartinių sprendimų interjere.

Vidaus akmens laiptų pakopos Vidaus laiptai iš natūralaus ir dirbtinio akmens

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321