fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Silestone Dirbtinis kvarco akmuo

Silestone
Silestone

Silestone dirbtinis kvarco akmuo, kurio sudėtį sudaro 94% natūralaus kvarco, kas suteikia nepaprastą tvirtumą ir atsparumą išoriniam poveikiui. Tai puikus sprendimas šį paviršių panaudoti vonios ar virtuvės stalviršiui, grindų ir sienų dangoms, taikant minimalų sujungimų skaičių. 

Yra daug siūlomų Silestone apdirbamų kraštinių dizaino variantų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka visoms spalvų su Jūsų pasirinktomis tekstūromis, kolekcijoms. Tiesiai nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas-tai paprasčiausiu būdu nupjaunama nuo kampo tiesi atkarpa, tinkanti bet kokio storio paviršiaus plokštei su tiesia apdaila. 2+2 nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas – šiuo būdu apdirbamas nupjautos kraštinės briauna suteikia stalviršiui tęstinumą, padaro jį tvirtesnį ir atsparesnį nuo smūgio bei subraižymams. Pilnai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas – visiškai suapvalinta kraštinės apdaila, sukuria visiško tęstinumo virtuvėje pojūtį, išlaikant tą patį stalviršių storį. Elegantiškai išfrezuotos kraštinės apdirbimo dizainas – tai specialiu būdu iš tradicinės kraštinės suformuota elegantiška išpjova, suteikianti stalviršiui labai elegantišką formą. Skersiniu būdu nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas – tai puikus stalviršio kraštinės apdirbimo sprendimas, suteikiantis vientisumo ir tvirtumo Jūsų virtuvės ar vonios stalviršiui. Dalinai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas – tai puikus dalinai ir švelniai užapvalintos kraštinės vonios ar virtuvės stalviršio apdirbimo sprendimas, suteikiantis Jūsų stalviršiui lengvumo ir malonaus lietimo pojūtį.

Silestone Paviršiaus dydžiai

Silestone

Silestone dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra dviejų tipų: „Standartinio“ formato – 140x 306 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm, bei „Jumbo“ formato – 159x 325 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm. Naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų – grindų dangos suprojektuotą sprendimą galima pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. Silestone yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus. Silestone sukūrė įvairių grindų formatus siekiant įgalinti visus Jūsų sumanytus projektus: 30x30cm, 40x40cm, 60x30cm, 60x40cm arba 60x60cm.

Atsparumas dėmėms ir hidrolizei

Silestone sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra labai atsparus dėmėms iš kavos, vyno, citrinos sulčių, alyvuogių aliejaus, acto, makiažo ir daug kitų kasdienių produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus. Jūsų Silestone dirbtinio akmens paviršiui. yra itin atsparus ir hidrolizei.

Didelis atsparumas šilumos pokyčiams ir ugniai

Silestone dirbtinis akmuo atsparus aukštai temperatūrai (iki 95°C; ne degimo)– jo paviršius nesilydo nei kitaip pasižeidžia, tačiau kaip ir visoms akmens medžiagoms, kad išvengti paviršiaus įtrūkimų, reikėtų vengti staigių ir greitų temperatūros pokyčių.

Paviršiaus tekstūra

Silestone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.Jūsų pasirinkto stiliaus vizualizacijos realiam įgyvendinimui, Silestone® pasiūloje rasite 3 tipų skirtingų tekstūrų paviršius, kurie yra įgyvendinti skirtingose spalvų gamų kolekcijų serijose. Yra 3 skirtingos Silestone® paviršiaus apdirbimo tekstūros – tai „Polished“ (blizgaus-poliruoto, gliancinio atspindžio apdirbimo paviršius), „Suede“ (dalinai poliruoto, pusiau matinio apdirbimo paviršius) arba „Volkano“ (lavos akmens struktūrą primenantis apdirbimo paviršius), kurios suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį, grindis ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

Mūsų darbai su Silestone

Akmens Spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321