fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

My Top Fondovalle Dirbtinis granito akmuo

Fondovalle Patagonia darbas
Fondovalle logo

My Top Fondovalle itališkas dirbtinis granito akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. Matiniai šios medžiagos paviršiai idealiai tinka grindžiant grindis intensyviam vaikščiojimui. Šis dirbtinio akmens matinis paviršius yra atsparus įbrėžimams, išlaikantis ilgalaikį Jūsų stalviršio grožį bei ilgaamžiškumą.

My Top Fondovalle® Paviršiaus dydžiai ir tekstūra

Fondovalle Emerald Green

My Top Fondovalle®  dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo (dydis iki 324×163 cm; storis iki 0.65 / 1.2 / 2.0 cm). Šiuolaikinio dizaino virtuvės, vonios, fasadinių interjero apdailų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų – grindų dangos suprojektuotą sprendimą galima pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. My Top Fondovalle®  yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

My Top Fondovalle®  asortimente rasite 2 skirtingas šio paviršiaus apdirbimo tekstūras. Tai „Honed“ (dalinai poliruoto, neblizgaus apdirbimo paviršius) arba „Polished“ (blizgaus apdirbimo paviršius), kurios suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

Atsparumas trinčiai, šalčiui ir staigiam temperatūros pokyčiui

My Top Fondovalle®  žemas terminio plėtimosi koeficientas leidžia išvengti staigaus didelių temperatūrų svyravimo tiek iš karščio į šaltį, tiek atvirkštiniu variantu. Tai natūralus atsparumas šalčiui ir šildymui, todėl šie paviršiai puikiai tinka naudoti įrengiant restoranų ar kavinių virtuves, chemines laboratorijas, baseinų ar pirčių kompleksus, židinių apdailas.

My Top Fondovalle®  matiniai paviršiai yra labiau atsparūs trinčiai nei granito akmuo, todėl tai idealus paviršius komercinėms reikmėms ir intensyvaus judėjimo zonose, pavyzdžiui, grindų dangos ar restorano virtuvės stalviršiai. Nors kitų gamintojų paviršių nusidėvėjimas matomas laikui bėgant gan greitai, My Top Fondovalle®  paviršiaus atsparumas trinčiai, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju paviršiumi.

Antibakterinės ir ekologinės savybės

My Top Fondovalle®  elementų sudėties struktūra neporėta ir tai natūraliai apsaugo nuo skysčių bei kitokių medžiagų įsiskverbimo į jo paviršių. Dėl to My Top Fondovalle®  paviršiams užtenka mažai priežiūros, todėl jį yra lengviau valyti. Paviršiaus atsparumas teršalams, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju paviršiumi. My Top Fondovalle®  paviršiai yra gaminami iš ekologiškų natūralių medžiagų komponentų, tad savo sudėtyje neturi jokių alergizuojančių medžiagų, taip pat sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų, pvz. kaip švinas ar kadmis.

Paviršiaus spalvos ilgaamžiškumas

Naudojamas gamybos procesas gaminant My Top Fondovalle®  medžiagą leidžia mums kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklumą visuose medžiagos komponentų sluoksniuose – taip yra sukuriamas ilgalaikis produktas, kuris nenusitrins ir nenubluks per ilgą jo naudojimo laiką. Tad My Top Fondovalle®  paviršius išlaikys savo išvaizdą per visą produkto gyvavimo ciklą.

Šio dirbtinio akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl šis dirbtinio akmens paviršius puikiai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis.

Mūsų darbai su My Top Fondovalle®

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321