fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Paminklai Gaminiai iš akmens

Paminklai

Paminklai – vienas įstabiausių būdų įamžinti nepaprastus žmones, įsimintinus istorinius įvykius ar vertybes. Bendradarbiaudami su žymiais, Lietuvą savo darbais garsinančiais skulptoriais, „Veritas Ana“ akmens apdirbimo meistrai padės išpildyti sudėtingiausius projektus iš natūralaus akmens. Užtikriname pilną darbų ciklą nuo gaminio techninio projekto, gamybos ir iki gaminio sumontavimo.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo.

Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis.

Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.

Kęstučio Balčiūno sukurta skulptūra mokslo legendai Teodorui Grothusui (1785-1822)

Didžiuojamės galimybe prisidėti prie tokio svarbaus projekto! Pagaliau Žeimelyje (Pakruojis) atidengta per 30 metų laukta ir išlaukta žiemgalio KĘSTUČIO BALČIŪNO sukurta skulptūra mokslo legendai TEODORUI GROTHUSUI (1785-1822).

Kaip sakė pats Kęstutis, šiandien Žeimelyje jis jautėsi kaip per diplominio darbo gynimą, kuris vyko prieš 35 metus. Ši atsinaujinusi, istorine atmintimi naujai suspindėjusi Žeimelio erdvė skulptūra praturtėjo ne valstybės institucijų pastangomis, o daugiausia akademinės bendruomenės, aktyvių jos narių, suprantančių, kokio kalibro buvo Gedučių kaimo žmogus, pastangomis. 

T. Grothusas savo darbais pranoko laiką, nes šiandien už savo elektrolizės atradimus būtų galėjęs pretenduoti gal net į dvi Nobelio premijas. Akademinės bendruomenės iniciatyvą parėmė verslo atstovai, pastangų pagal galimybes įdėjo ir Pakruojo rajono savivaldybė. Pagarba žmonėms, kurie gerbia mokslą, šviesą, kurie deda pastangas, kad apie šį mokslininką žinotų ne tik Japonijoje, Vokietijoje, bet ir Lietuvoje.

Skulptūra krepšiniui Vilniuje prie "Siemens Arena"

Norime pasidžiaugti galėdami įgyvendinti kartu su žymiu Lietuvos skulptoriumi Tadu Gutausku jo kūrinį – skulptūrą Lietuvos krepšiniui ir žymiems krepšininkams pagerbti, pastatytą Vilniuje prie „Siemens Arena“.

Tado Gutausko sukurta beveik 6 metrų aukščio kompozicija simbolizuoja krepšinio kamuolį laikančią ranką. Ant skulptūros iškalta 37 iškiliausių mūsų šalies krepšininkų ir trenerių pavardės.

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321