fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Palangės Gaminiai iš akmens

Palangės

Akmeninės palangės Jūsų namams suteiks nepaprasto jaukumo, prabangos, praktiškumo pojūtį. Dar ne taip seniai, rinkdamiesi vidines langų palanges, neabejotinai rinkomės tik medines arba plastikines. Keraminių plytelių palangės dažnai pasirenkamos vonios kambariuose ir virtuvės zonose.

Pirmas dalykas, kurį pastebėsite, kaip ir visi akmens gaminiai, ši medžiaga yra visiškai nepavaldi laikui, taip pat sukuriamas unikalus kambario grožis, nes natūralus akmuo turi nepaprastai daug savito žavesio. Bet gera išvaizda, toli gražu, nėra vienintelis natūralaus akmens palangių privalumas!

Natūralus akmuo taip pat labai dažnai naudojamas namų vidaus ir lauko palangėms. Namų interjere akmuo suteikia prabangos įspūdį ir yra labai funkcionalus – akmeninius paviršius lengva valyti, jie nepakinta nuo drėgmės poveikio, o sujungimo vietose nesikaupia pelėsis ir nešvarumai.

Lauke natūralaus akmens palangės ne tik gražiai atrodo, tačiau lietui lyjant į jas atsimušantys lietaus lašai nesukelia nemalonaus „barbenimo“ kaip metalinėse palangėse, tad jūsų nakties miegas bus nesutrikdytas.

Laikui nepavaldus pasirinkimas

Palangės

Skirtingai nuo medžio, natūralių akmenų palangės pasižymi savo patvarumu. Mediena gali trūnyti ir lengvai pasižeisti – pvz., laistant augalus arba pažeidimai atsiranda nuo sunkių dekoro detalių. Jei akmeninės palangės yra tinkamai sumontuotos ir prižiūrimos, natūralus akmuo yra pakankamai tvirtas ir prisitaikys prie bet kokios jūsų palangės dekoro idėjos ir tarnaus jums daugelį metų.

Atsižvelgiant į tai, kokio rezultato siekiate savo projektui, apsvarstykite įvairius galimus akmens variantus jūsų palangėms – nuo marmuro ir granito iki galbūt kvarcito akmens palangių. Jei kambaryje yra kitų natūralaus akmens detalių – pavyzdžiui, natūralaus akmens grindys arba židinio apdaila – galite pasirinkti panašų akmenį ir palangėms. O gal norėsis drąsių spalvų kontrastų?

Dirbame visoje Lietuvoje. Turime vieną didžiausių akmens asortimentų ir akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje.

Natūralaus akmens palangės priežiūra

Medines palanges tenka dažnai perdažyti arba lakuoti, kad jos atrodytų gerai ir apsaugotų medieną nuo jai kenksmingos drėgmės. Natūralus akmuo yra daug lengviau prižiūrimas. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto akmens, gali tekti tik retkarčiais pakartotinai užtepti hermetiką, kad būtų išvengta vandens paliekamų dėmių ir įbrėžimų. „Veritas Ana“ specialistai visuomet pasiruošę patarti, kaip geriausiai prižiūrėti savo natūralaus akmens palanges.

Natūralaus akmens palangės – konstrukcija ir montavimas

Jei statote savo svajonių namus nuo nulio, derinant projektą galima iš karto atkreipti dėmesį į konstrukcinę dalį, atsižvelgiant į tai, kad planuojate įsirengti natūralaus akmens palanges. Šiuo atveju , renkantis išorines ir vidines natūralaus akmens palanges, galima iš karto planuoti vientisą akmens plokštę, ant kurios montuosis lango rėmas.

Tačiau, jei planuojate namo renovaciją ar remontą, o langai jau yra, nesijaudinkite. Dar tikrai įmanoma savo namuose džiaugtis natūralaus akmens palangėmis, nenaudojant nereikalingų struktūrinių darbų. Natūralaus akmens palangės gali būti lengvai montuojamos ir pritaikomos ir prie esamų langų, mažai ar visiškai nepažeidžiant aplinkinio dekoro ar gipso apdailos.

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321