fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Židinių apdailos Gaminiai iš akmens

Židinių apdailos

Židinių apdailos sprendimų yra begalė. Natūralaus ar dirbtinio akmens židinio apdaila Jūsų namams suteiks išskirtinumo, gamtos pojūčio ir subtilios prabangos.

Akmeniniu dekoruotas židinys yra įspūdingas akcentas ir traukos centras namuose. Tai tarsi neatsiejama dalis nuo jaukios poilsio zonos, kuri visiškai nepavaldi laikui ir metų laikams. Stebint židinio ugnį, degančių malkų traškesio atpalaiduoja , ramina ir atgaivina mintis po sunkios darbo dienos. Dažniausiai, renkantis židinio apdailą, atsižvelgiama į bendrą namuose vyraujantį interjero stilių, spalvas ir raštus, kad židinys taptų puikiu namų akcentu, suderintu su visa aplinka.

Natūralaus akmens židinių apdaila – dažnas įvairių stilių interjerų elementas. Tinkamai parinkus židinio tipą, stilių ir apdailai naudojamą akmenį, jį galima įrengti ne tik bute ar individualiame name, bet ir visuomeninės paskirties interjeruose. Dažniausiai židinių apdailoms naudojamas marmuras, granitas arba travertinas. Natūralus akmuo pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu trinčiai, temperatūrų pokyčiams, yra ekologiškas. Natūralų akmenį lengva prižiūrėti. Natūralus akmuo turi labai plačią spalvų ir raštų gamą. Dėl šios ypatybės kiekviena natūralaus akmens židinio apdaila yra unikali. Natūralaus akmens židinio apdaila suteiks išskirtinumo ir subtilios prabangos interjerui.

Mūsų pagamintos židinių apdailos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321