fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Florim Dirbtinis granito akmuo

Florim
Florim

Florim itališkas dirbtinis granito akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis.

Grožio siekis yra žmogaus genetinio paveldo dalis. Florim šis kūrybinis instinktas derinamas su aistra ir moderniausia gamybos technologija, kuriant naujo tipo gaminį. Projektas, kuris yra ne tik gražus, bet ir moralus, sukurtas tam, kad žmonės jaustųsi patogiai savo erdvėje ir nedarytų įtakos aplinkai. Turime papasakoti ilgą istoriją ir labai trokštame žvelgti į grožio, naujovių ir tvarumo ateitį.

2020 m. „Florim“ tapo pirmuoju dirbtinio akmens gamintoju pasaulyje, gavusiu „B Corp“ sertifikatą, oficialiai pareiškusiu savo įsipareigojimą dirbti ne tik siekiant pelno, bet ir planetos bei bendruomenės labui. 

Didelės Florim dirbtinio granito akmens plokštės pakeičia besiūlio paviršiaus koncepciją ir atveria naujas architektūrinio dizaino perspektyvas.

 

Florim Paviršiaus dydžiai

Florim

Florim paviršiaus plokštės dydis iki 160×320 cm. Storiai: 6;12;20 mm. Šis dydis yra skirtas baldų elementams, tokiems kaip virtuvės stalviršiai, sienelės,  ventiliuojami fasadai ir kt.

Paviršiai, kuriuose grožis derinamas su išskirtinėmis techninėmis savybėmis dėl Florim beveik šešiasdešimties metų patirties atliekant tyrimus.

Paviršiai iki 160×320 cm 6 mm storio grindų ir sienų dangoms, ventiliuojamiems fasadams ir baldų apdailai (pvz., stalams, dušo padėklams, durims, židiniams ir daugeliui kitų pritaikymo sprendimų). 

Florim didelio dydžio dirbtinio akmens plokštės, skirtos naudoti patalpose ir lauke

Didelio dydžio akmens plokštės „Florim“ idealiai tinka paviršiams, reikalaujantiems maksimalios higienos, tvirtumo ir estetinės harmonijos. Platus dydžių ir storių asortimentas leidžia šiuos paviršius naudoti gyvenamosiose patalpose, tokiose kaip virtuvė, svetainė, vonios kambarys, miegamasis, ir komercinėse patalpose, tokiose kaip viešbučiai, restoranai, biurai ir parduotuvės.

Florim dirbtinio granito akmens privalumai

Puikus ilgaamžiškumo, lengvumo (yra ir  6 mm storio), patogumo, lengvo montavimo ir priežiūros, nepriekaištingos išvaizdos ir energijos vartojimo efektyvumo derinys, suteikiantis pridėtinės vertės bet kokiam interjerui.

Kalbant apie visuomenines erdves, didelio formato plytelės yra patrauklios tiek dizaineriams, tiek klientams. Didelio formato plokščių sugretinimas leidžia sumažinti glaistymo linijas tarp vieno ir kito elemento, o tai suteikia precedento neturinčias galimybes padidinti erdves ir palengvinti paviršių valymą. Tai viena iš priežasčių, kodėl jie ypač vertinami maitinimo paslaugų pramonėje. Be to, šis akmens sprendimas sukuria elegantišką optinį efektą dėl savo tęstinumo, o tai rodo didesnę ir homogeniškesnę erdvę.

Dėl savo lengvo svorio plokštės gali būti naudojamos ne tik sienų, grindų ir baseinų apdailai, bet ir kitiems baldų elementams, tokiems kaip stalviršiai (stalai, kolonos, virtuvės stalviršiai ir kt.) ir ventiliuojami fasadai.

Akmens Spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321