naturalaus_ir_dirbtinio_akmens_stalvirsis_kuri_pasirinkti-1-750x500

Granito akmens ar „Silestone“ dirbtinio akmens stalviršis?

Šiandien mes plačiau pakalbėsime apie šiuos du produktus. Galbūt ne kartą susimastėte kuo skiriasi natūralus granitas ir dirbtinis kvarco akmuo. Ar daug turi skirtumų labai populiarūs granito stalviršiai ir „Silestone“ dirbtinio kvarco akmens paviršiai? „Silestone“ – vienas iš pirmaujančių pasaulyje kvarco tiekėjų. „Silestone“ ir granito skirtumų sąrašas tikriausiai jus nustebins!

„Silestone“ dirbtinio akmens paviršių impregnavimas

Impregnavimas yra metodas, naudojamas ant porėtų stalviršių, siekiant užkirsti kelią skysčiams absorbuoti ir nudažyti natūralų akmenį. Impregnavimas taip pat naudojamas siekiant užkirsti kelią bakterijų kaupimuisi ant jūsų stalviršio. Naudodami skirtingus natūralius akmenis, tokius kaip granitas, turėsite būtinai impregnuoti savo stalviršius, nes jie yra porėti iš prigimties. Akytas akmuo turi daugybę įtrūkimų ir porų, kurių, deja, nematyti plika akimi, todėl bet kokie išsiliejimai ir bakterijos susigeria kaip į kempinę. Kad taip nenutiktų, porėtus akmenis reikia impregnuoti kasmet. Kadangi „Silestone“ stalviršiai yra neporėti, impregnavimas nėra tai, dėl ko jums reikėtų jaudintis.

Natūralaus ar dirbtinio akmens stalviršiai?

Granito akmens stalviršiai

Akmeninis stalviršis turi daug privalumų, tačiau daugelis namų ūkių renkasi natūralesnes medžiagas. Jei ieškote natūralių stalviršių, granitas yra puikus pasirinkimas! Granitas yra vulkaninės kilmės uola, kuri yra iškasama tiesiai iš žemės labai dideliais blokais, tada supjaustoma plokštėmis ir pagaminami stalviršiai, kuriuos matote savo namuose.

Dirbtinio kvarco akmens paviršiai

Jei jus labiau domina inovatyvių stalviršių gamyba, tada „Silestone“ yra jūsų pasirinkimas! Dirbtinis kvarco akmuo yra sukurtas iš kvarco mineralų ir dervos, spalvų paletė yra labai plati, tuo jis yra unikalus ir stilingas. Nors kvarco stalviršio dalis iš tikrųjų yra natūrali, nereikia savęs klaidinti manant, kad jūsų stalviršis yra iš 100% akmens.

Pažvelgę į šio akmens lakštą galite pastebėti, kad 50% akmens yra kvarcas, o 25% yra poliesterio derva. Likučių procentas iš esmės yra užpildas, visiškai bendras „Silestone“ kvarco akmens „makiažas“.

Daug sunkiau netyčia nudažyti „Silestone“ stalviršius

Kartais virtuvėje nutinka įvairių „avarijų“, kai gaminant maistą išsilieja įvairūs skysčiai. Dėmės, kurios per ilgai užsibūna ant stalviršio, įsigeria į akmenį. „Silestone“ stalviršiai yra nuostabūs tuo,kad dėl tokių dėmių jums visiškai nereikia jaudintis. Kodėl? Na, mes jokiu būdu nesakome, kad jūs turėtumėte visiškai nevalyti savo virtuvės stalviršio, bet naudodami „Silestone“ dirbtinio akmens paviršius, galite sau leisti neskubėti iš karto valyti vos išsiliejusių dėmių, nes jos šiam stalviršiui tikrai nepakenks.

Dirbtinio kvarco akmuo nereikalauja priežiūros

Vienas svarbiausių faktorių, renkantis granitą ar„Silestone“ dirbtinio kvarco akmens paviršių, priklauso nuo to, kiek jam reikės priežiūros. Štai kodėl žmonės ieškos stalviršių, kurie yra atsparūs aplinkos poveikiams, tokiems kaip aukšta temperatūra, įbrėžimai ir dėmės. Tikriausiai norite, kad jūsų virtuvės stalviršis atrodytų visuomet kaip naujas ir nereikalautų sudėtingos priežiūros. „Silestone“ dirbtinio kvarco akmens paviršius yra favoritas, nes šis akmuo neporėtas, lengvai atlaikantis dėmes ir išsiliejimus. Žmonėms sunku pasirinkti tarp granito ir kvarco, nes jie abu yra ypač patvarios stalviršių medžiagos. Tačiau visuomet verta atkreipti dėmesį į pasirenkamo paviršiaus poringumą.

Platus pasirinkimas

Puikus dalykas, perkant stalviršius, yra tai, kad galite rinktis iš daugybės įvairių variantų. Ieškodami tobulo stalviršio pasirinkimo, kuris papildys jūsų virtuvės temą ir dizainą, turėtumėte ieškoti vietinių gamintojų. Kviečiame apsilankyti UAB „Veritas Ana“. Čia galite apžiūrėti visus gražiausius dirbtinio ir natūralaus akmens modelius ir spalvas. Mūsų elegantiški virtuvės ir vonios stalviršiai yra tikras meno kūrinys. Čia Jūs visada turėsite galimybę pasirinkti vieną iš naujausių stalviršių pasiūlymų. Pasirinkimo ir pirkimo procesas yra pati smagiausia ir įdomiausia viso to dalis. Galite laisvalaikiu pasižvalgyti po įvairius stilius ir dizainų akmens stalviršius, su kuriais detaliai jus supažindins UAB „Veritas Ana“ ekspertai. Norėdami sužinoti apie galimas išlaidas, taip pat galite gauti nemokamą pasiūlymą. Nepriklausomai nuo to, kokio akmens stalviršį pasirinksite, pasirinkę UAB „Veritas Ana“ rasite tai, ko ieškote.