fbpx Skip to content
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321

Lapitec Dirbtinis granito akmuo

Lapitec
Lapitec

Lapitec dirbtinis granito akmuo yra novatoriškas ir unikaliomis savybėmis pasižymintis dirbtinio akmens paviršius. Galimas didelių formos plokščių ir paviršiaus tekstūrų pasirinkimas, vienija estetinį dizainą, puikias mechanines bei fizines porceliano savybes su elegancija, tinkamumu, spalvomis ir tipiška natūralaus akmens apdaila.

Lapitec tinka įvairiems sprendimams, įskaitant vidaus ir išorės apdailą bei ventiliuojamus fasadus, grindų dangą ir baseinus, virtuvės stalviršius ir vonios paviršius. Šis akmuo perteikia rafinuotumą ir išreiškia estetinį aspektą, kuris puikiai tinka reikliam gyvenimo būdui.
Lapitec® siūlo dėmesį detalėms, išskirtinumą ir kruopštų šiuolaikinės elegancijos rafinuotumą – tai aukščiausios kokybės pasirinkimas. Lapitec® yra natūrali natūralaus akmens alternatyva, galinti prisitaikyti prie kintančių architektūros ir interjero dizaino reikalavimų, pateikdama kitaip neįmanomus pritaikymo sprendimus.

Lapitec Paviršiaus dydžiai

Lapitec

„Lapitec“ yra inovatyvus „pilno formato“ dirbtinis granito akmuo, kurį galima įsigyti didelio formato plokščių pavidalu. Jis sujungia puikias fizines dirbtinio akmens savybes su natūralaus akmens elegancija, apdirbimu ir apdaila.

Lapitec gaminamas 3365×1500 mm dydžio ir 12, 20 arba 30 mm storio plokštėmis, todėl tai yra vienas didžiausių dirbtinio akmens sprendimų rinkoje. Jis yra ilgalaikis ir visiškai atsparus oro sąlygoms. Kiekviena plokštė yra atspari rūgštims, šarmams, giliam trinčiai, ugniai, šalčiui ir nėra veikiama UV spindulių. Jis taip pat atsparus grafiti. Lapitec gaminamas maksimaliai gerbiant žmones ir aplinką. Jis yra visiškai inertiškas, jame nėra dervų ar naftos darinių.

Lapitec yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje: 12 mm storio ir 20 mm storio paviršiaus plokštės dydis yra 3365×1500 mm (5.05 m2), o 30 mm storio – plokštė 1460×3365 mm (4.91 m2). Tai puikus ir ilgaamžis dirbtinio akmens paviršius virtuvėms, vonios kambariui, interjero ir išorės grindims, vidaus ir išorės apdailai bei baseinams.

Gamybos procese į masę įpilama specialios formos titano dioksido, kuris aktyvuotas naudojant Bio-Care suteikia antibakterinių savybių, taip pat suardo ir nuplauna ore esančius teršalus. Ši svarbi savybė leidžia įmonei savo Lapitec Bio-Care linijos paviršius apibrėžti kaip „savaime išsivalančius“.

Lapitec dirbtinis granito akmuo: Universalumas

„Lapitec®“ siūlo tinkamiausius sprendimus tiek vidaus, tiek išorės interjere – ventiliuojamų išorės fasadų, vidaus interjero apdailos, virtuvės ar vonios kambario stalviršių, lauko ar išorės grindų dangos, kurių dydžių ir tekstūros įvairovė yra itin reikalinga projektuotojams.

Antibakterinės savybės

Lapitec® yra neporingos struktūros paviršius ir todėl atsparus dažantiems nešvarumams (kavos ar vyno dėmėms), pelėsiui ir bakterijoms. Lapitec® medžiagos atsparumas nešvarumų įgeriamumui suteikia šio paviršiaus naudotojui ir itin paprastą jo priežiūrą – tai lengvai valomas paviršius, pasižymintis ilgaamžiškumu.

Atsparumas trinčiai, šalčiui ir temperatūros pokyčiams

Lapitec® yra ilgaamžis dirbtinio akmens paviršius, kuris visiškai nebijo nepalankių sąlygų jį naudojant. Kiekviena plokštė atspari rūgštims, šarmams, gilioms abrazyvoms, ugniai, šalčiui ir neturi įtakos UV spinduliams. Jis taip pat atsparus grafiti. Lapitec® yra draugiška tiek aplinkai, tiek vartojimui buityje, pagaminta iš natūralių komponentų medžiaga. Tai ekologiška medžiaga, visiškai inertiška, neturinti savo sudėtyje jokių dervų ar naftos produktų.

Lapitec® gamyboje naudojamos medžiagos elementų sudėtis yra sudaryta iš nedegių medžiagų, todėl išlaiko aukštą temperatūrą (be deginimo), paviršius atsparus subraižymui arba suskilinėjimui. Lapitec® dirbtinis akmuo atsparus aukštai (iki 200°C; ne degimo) temperatūrai – jo paviršius nesilydo, neskilinėja nei kitaip pasižeidžia, todėl galima drąsiai dėti nuo dujinės viryklės ar kaitlentės karštą puodą ant stalviršio ir nebijoti dėl jo pažeidžiamumo.

Lapitec Chef System

„Chef System” iš „Lapitec” yra unikali paslauga, leidžianti jums susikurti tobulesnę virtuvę, pritaikytą pagal jūsų individualius poreikius. Šis stulbinantis akmuo siūlo įvairias spalvas ir paviršiaus apdailos galimybes, leisdamas jums kurti virtuvės paviršius, kurie harmoningai įsilieja į jūsų dizainą. Be to, „Lapitec Chef System” lengvai integruojamas į jau egzistuojančius stalviršius arba naudojamas kaip maisto gaminimo paviršius, suteikiant jums didžiulį virtuvės planavimo lankstumą ir universalumą.

Inovatyvi „Lapitec Chef System” puikiai tinka profesionalioms virtuvėms, kur yra būtina sukurti specialų maisto gaminimo plotą. Virtuvės šefai gali pasinaudoti keliais kepimo paviršiais, kuriuose yra skirtingos kaitinimo zonos, tai leidžia jiems tuo pačiu metu gaminti įvairius patiekalus. Toks išskirtinis sprendimas padidina virtuvės efektyvumą ir našumą, užtikrindamas greitą ir efektyvų patiekalų paruošimą.

Lapitec
Lapitec

Akmens Spalvos

Straipsniai

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas.

Gamyba vykdoma tik iš aukščiausios kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens.

Modernios akmens apdirbimo staklės leidžia ypač preciziškai ir tiksliai atlikti tiek standartinius, tiek nestandartinius užsakymus.

Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 17:00
+370 614 31166 | +370 610 35258 | +370 661 61321